Firma PRESCAN Kacper Kędzierski została założona w 1997 roku.

Na początku działalności zajmowała się przygotowaniem litografii do zamknięć aluminiowych typu pilfer-proof i opakowań blaszanych.

W 1999 roku rozpoczeła szeroką współpracę z Fabryką Opakowań Blaszanych w Zawierciu i spółką FOB-DAIM w tej dziedzinie. Zaczeła projektować i wdrażać nowe zamknięcia w połączeniu aluminium z tworzywem sztucznym dla przemysłu spirytusowego i kosmetcznego.

cat_deco.jpgW 2003 roku właściciel współtworzył spółkę pod nazwą ALUPLASTCAP, która zajmowała się produkcją elementów opakowań z tworzyw sztucznych. W 2009 roku ALUPLASTCAP został wchłonięty spowrotem przez Prescan Kacper Kędzierski i do dnia dzisiejszego zajmuje się projektowaniem i produkcją zamknięć do opakowań szklanych, stalowych i tworzyw sztucznych ale przedewszystkim produkuje nasadki do puszek aerozolowych i kapturogłówki.

 W 2011 roku została uruchomiona produkcja miękkich profili z  pvc oraz elastomerów, która znajduje szerokie zastosowanie w wielu branżach premysłu np. uszczelnieniach bram garażowych, drzwiowych i innych.

Firma Prescan Kacper Kędzierski zbierając wieloletnie doświadczenie, wdrażając nowoczesne technologie spełnia oczekiwania wielu wymagających klientów na rynku Polskim jak i zagranicznym.

     

ž

  


Ta strona korzysta z Google Analytics